Partner pre Váš pohybový aparát

III. turnus 22.7. - 26.7.2019

1. deň

Prvý deň bol pre deti čisto zoznamovací. Poobede sa predstavovali: mená, kde bývajú, koľko majú rokov a najmä zistili čo majú radi. Zoznámili sa aj s animátormi, ktorí sa s nimi následne hrali hry na zapamätanie mien ako napríklad hra “metla”. Následne sa deti naučili hru “zvieratká” kde si každý musel vymyslieť svoje zviera a znak k nemu, ktoré si museli zapamätať. Menší, ktorí tomu až tak nerozumeli si skladali puzzle a kreslili si obrázky. Následne sme ešte hrali hru “bang” na vyplnenie času a potom si už rodičia prichádzali po svoje detičky, ktoré sa tešili na ďalší deň.

 2. deň

Druhý deň poobede deti, ktoré chceli, išli do bazéna vyblázniť sa. Ostatní sa na oddelení hrali rôzne hry napríklad ako “bang-mená” kde si utvrdzovali ako sa všetci volajú. Následne po výdatnom olovrante sme sa vrhli na hru “menovky”, kde mal každý zistiť pomocou otázok čo je za osobnosť. Túto hru sme viackrát opakovali pretože deti veľmi bavila a každý chcel vymýšľať postavy pre druhých. Hrali sme aj známu hru “Mestečko Palermo”, ktorá sa opakovala až trikrát. Táto hra deti veľmi zaujala. Na vyplnenie času sme sa taktiež hrali aj “mačiatko”, deti hrali kartové hry, kreslili si a skladali puzzle.

3. deň

Tretí deň bol klasicky bazén, na ktorý sa deti vždy veľmi tešia. Zároveň sa hrali hry ako “mrkajúci vrah”, “zvieratká” a opäť “mestečko Palermo”, ktoré chceli hrať stále dookola. Popri tom hrali rôzne kartové hry, vymieňali si medzi sebou pokemon karty, maličké deti si kreslili a skladali puzzle. Niektorí hrali aj hru “čing-čong” zatiaľ čo ostatní oddychovali na izbách.

4. deň
Štvrtý deň išli bazénoví nadšenci opäť do bazéna. Ešte predtým sme však oslávili narodeniny dvoch detí a spoločne im všetci zaspievali a zagratulovali. Deti hrali už pre nich známu hru “zvieratká”, ktorú sa už poriadne naučili. Po výdatnom olovrante deti súťažili v hre “ovocie”, kde museli spolupracovať a vylúštiť úlohu. Potom, ako obyčajne, deti trvali na “mestečku Palermo”, ktoré hrali až do príchodu rodičov. Ostatní, ktorých už hra nebavila sa s animátormi hrali karty a rozpravali spoločné zážitky.

 

 

Galéria