Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

Ambulancie

Na špecializovaných ambulanciách poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre pacientov s problémami oporno pohybového aparátu - napr. bolesť chrbta, kolena, päty a pod. s následnou možnosťou liečby na rehabilitačnom, operačnom a lôžkovom oddelení. 

Na ambulantné vyšetrenia je potrebné sa vopred objednať.

 • Ortopedickoprotetická ambulancia pre dospelých

  Ambulancia zameraná na diagnostiku a liečbu chronických ochorení s pohybovým aparátom, špecifikáciu a predpis vhodnej ortopedickoprotetickej pomôcky (protézy, ortézy, ortopedická obuv, ortopedické vložky, pomôcky na spevnenie resp. odľahčenie končatín) pre dospelých pacientov
 • Ortopedickoprotetická ambulancia pre deti

  Ambulancia zameraná na vyšetrenie, diagnostiku a liečbu vrodených i získaných ochorení s prejavmi na pohybovom aparáte u detí a návrh optimálnych ortopedických pomôcok pre kompenzáciu dôsledkov neurologických (napr. detská mozgová obrna a pod.) alebo vrodených postihnutí.
 • Skoliotická ambulancia pre deformity chrbta

  Ambulancia zameraná na dlhodobé sledovanie detí s chybným držaním tela s návrhom režimových opatrení a ďalšieho preventívneho alebo liečebného postupu vrátane diagnostiky, prevencie a liečby vrodených a získaných patologických zakrivení chrbtice, indikácia a aplikácia optimálnych ortopedických pomôcok (prevažne korzetov, bedrových pásov a pod.) ku korekcii deformít chrbtice u detí.
 • Anesteziologická ambulancia

  Ambulancia poskytujúca predoperačné anesteziologické vyšetrenia.
 • Rehabilitačná ambulancia

  Ambulancia poskytuje komplexnú rehabilitačnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami pohybového aparátu, špecializovanú rehabilitačnú starostlivosť pre skoliózy, poruchy držania tela, deformity nôh a stavy po amputáciách končatín. Indikácia rehabilitačnej liečby pozostáva z elektroterapie, vodoliečby, cvičenia a plávania v bazéne.
 • Rehabilitačná ambulancia II.

  Ambulancia poskytuje komplexnú rehabilitačnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami pohybového aparátu, špecializovanú rehabilitačnú starostlivosť pre skoliózy, poruchy držania tela, deformity nôh a stavy po amputáciách končatín. Indikácia rehabilitačnej liečby pozostáva z elektroterapie, vodoliečby, cvičenia a plávania v bazéne.
 • Interná a geriatrická ambulancia

  Ambulancia zabezpečuje kompletné interné vyšetrenie (anamnéza, diagnostika, liečba, EKG a RTG hrudníka) a predoperačné vyšetrenie pacientom
 • Ortopedická ambulancia

  Ambulancia zameraná na liečbu ochorení pohybového aparátu, špecifikáciu a predpis vhodnej ortopedickoprotetickej pomôcky (protézy, ortézy, ortopedická obuv, ortopedické vložky, pomôcky na spevnenie resp. odľahčenie končatín) pre dospelých pacientov
 • RTG pracovisko

  Pracovisko zabezpečujúce základné RTG vyšetrenia skeletu a pľúc.
 • Ambulancia centra zdravia a JZS

    Miestnosť 2. posch., dvere č. B 216 Aktuálne ordinačné hodiny nájdete v sekcii Ordinačné ...
 

Ohlasy klientov

Chcel by som poďakovať pani doktorke Perknovskej

Chcel by som sa poďakovať pani doktorke Perknovskej a celému oddeleniu FRO za odborný a ľudsky prístup. Vďaka ním som sa na každé cvičenie a liečebnú procedúru tešil a veľa sa aj dozvedel. Rozdiel v zdravotnom stave je badateľný.
P.M.

Ďakujeme

Ďakujeme p. Mgr. Edite Štefánikovej za ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup na ortopedicko - protetickej ambulancii ŠNOP-u. Pani sestrička nám všetko dôkladne vysvetlila a takisto predviedla. Z ambulancie sme vychádzali usmiati a s pozitívnym výhľadom do budúcnosti. S rovnako výborným prístupom sme sa stretli aj u ortopedického technika p. Petra Černého. Nemocnica je pekne zrekonštruovaná. Takto by malo vyzerať zdravotníctvo 21. storočia.
R.Š.

Chcel by som poďakovať sestričke

Chcel by som sa poďakovať sestričke za krásny, ľudský prístup. Pani sestrička ma porozumiteľne edukovala, bolo vidno na nej, že to robí s radosťou, láskou, citom a pochopením pacienta. Teším sa na každé stretnutie s ňou. Patrí jej veľká vďaka.
R.D.

Veľké poďakovanie

Dobry den,

som nadseny s pristupu pani Mudr. Ivana Kolek a jej sestricky Barbory ( prepacte, neviem jej priezvisko ) Navstivil som ich ambulanciu 10.3.2022 o 8.00 a od prveho kontaktu so sestrickou a aj pani doktorkou som nadseny s ich milym pristupom a ludskostou. Poslali ma aj na rontgen a opat nesmierne mily pristup a ochota. Lepsie ako v sukromnej poliklinike a nemocnici. Tlieskam vedeniu nemocnice za skvele sluzby pacientom. Som nadseny a vsetkym vam zelam len a len to najlepsie. Bodaj by vsetci ludia tak profesionalne pristupovali k svojej praci, to by bolo sveta zit.

 
DAKUJEM velmi pekne za pomoc

S pozdravom

R.V. - spokojny pacient :-)

Touto cestou by som sa chcel opätovne a úprimne poďakovať pánovi MUDr. Martinovi Polónimu

Dobrý deň prajem,
vážená pani PhDr. Denisa Vlková, MPH, MBA.

Touto cestou by som sa chcel opätovne a úprimne poďakovať pánovi MUDr. Martinovi Polónimu za jeho PROFESIONALITU, ĽUDSKOSŤ A EMPATIU ku mne ako k pacientovi. K pánovi MUDr. Polónimu chodím do ambulancie od roku 2013. Pán doktor mi za tie roky veľmi pomohol, moja diagnóza nie je ľahká, ale vďaka pánovi MUDr. Polónimu ju zvládam lepšie. Niekoľko krát som bol aj hospitalizovaný v Špecializovanej nemocnici pre ortopedickú protetiku, vždy som bol spokojný s PROFESIONÁLNYM, ĽUĎSKÝM A EMPATICKÝM prístupom pani doktoriek, pánov doktorov, pani sestričiek, rehabilitačných pracovníkov a ostatného personálu na Lôžkovom oddelení ŠNOP.

Zároveň by som sa chcel v mene mojej zosnulej babky (zomrela začiatkom roka 2020 v inej nemocnici) úprimne poďakovať pánovi MUDr. Martinovi Polónimu, ku ktorému do ambulancie chodila od roku 2013, ďalej by som sa chcel úprimne poďakovať aj pani doktorkám, pánom doktorom, pani sestričkám, rehabilitačným pracovníkom a ostatnému personálu na Lôžkovom oddelení ŠNOP, ktorí sa o moju zosnulú babku vždy príkladne starali a vždy sa k nej správali PROFESIONÁLNE, ĽUDSKÝ A EMPATICKÝ.

Preto Vás prosím ako pani riaditeľku, aby ste v mojom mene poďakovali pánovi MUDr. Polónimu a aj pani doktorkám, pánom doktorom, pani sestričkám, rehabilitačným pracovníkom a ostatnému personálu na Lôžkovom oddelení ŠNOP a odovzdali im odo mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM, môj obdiv a uznanie za ich náročnú a zodpovednú prácu. Hlavne v tejto ťažkej dobe. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.


V Bratislave dňa 25.1.2021
PZ

Chcem poďakovať p. doktorovi Mudr. Martin Polóni za poskytovanie služieb pri riešení môjho zdravotného stavu.

S pozdravom a vyjadrením vďaky pacientka

E. R.
Ďaľšie ohlasy