Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

Fyziatricko rehabilitačné oddelenie

Fyziatricko- rehabilitačné oddelenie (ďalej len FRO) poskytuje komplexnú rehabilitačnú starostlivosť s využitím moderných prístupov v liečbe ochorení pohybového aparátu.

Poskytujeme odbornú starostlivosť s individuálnym prístupom ku každému z Vás.

Pretože každé telo aj človek je jedinečný a liečba pomáhajúca jednému, nezaručuje rovnaký výsledok u druhého.

V priestoroch oddelenia je k dispozícii bezplatné WiFi internetové pripojenie.
 

Cenník

Typ výkonu
Názov pre RP
Poplatok za služby nad rámec zdravotného poistenia
Cena samoplatcu (na vlastnú žiadosť)
Zostavenie rozpisu rehabilitačných procedúr na základe individuálnych potrieb na žiadosť pacienta
Rozpis RHB procedúr
12.00 €
cenník pre samoplatcov
Výber fyzioterapeuta pri poskytnutí zdravotnej starostlivosti na pracovisku FRO - junior fyzioterapeut
Výber fyzioterapeuta J
3.00 €
cenník pre samoplatcov
Výber fyzioterapeuta pri poskytnutí zdravotnej starostlivosti na pracovisku FRO - senior fyzioterapeut
Výber fyzioterapeuta S
5.00 €
cenník pre samoplatcov
Výber fyzioterapeuta pri poskytnutí zdravotnej starostlivosti na pracovisku FRO - vedúci fyzioterapeut
Výber fyzioterapeuta V
8.00 €
cenník pre samoplatcov
Individuálna pohybová liečba- špeciálne liečebné metodiky s fyzioterapeutom (25 min.)
Ind. cv. fyz. 25 min. ŠLM
20.00 €
cenník pre samoplatcov
Inštruktáž v bazéne
Inštruktáž bazén
1.50 €
cenník pre samoplatcov

Galéria

Ohlasy klientov

Chcela by som poďakovať Lenke Uhorščákovej za odborný, individuálny a priateľský prístup.

Dobrý deň, 
chcela by som poďakovať Lenke Uhorščákovej za odborný, individuálny a priateľský prístup.

Absolvovala som SM kurz u Lenky a následne aj individuálne cvičenia kvôli akútnym bolestiam chrbta. Lenka má veľmi profesionálny ale zároveň priateľský prístup. Vie okamžite prísť na to, odkiaľ bolesť pramení, zmierniť ju a zároveň poradí ako s bolesťou bojovať a do budúcna jej predísť. Myslím, že sa nám podarilo zachrániť môj chrbát. S Lenkou sa učím odznova (a teraz správne) stáť, chodiť, sedieť, urobiť drep - a v mojom prípade to urobilo zázraky. Ďakujem! Aj známym odporúčam obrátiť sa na Lenku v prípade bolestí pohybového aparátu.

Pekný deň. S pozdravom,  S. V.

Po absolvovaní viacerých rehabilitácií mi dovoľte vyjadriť výnimočnú spokojnosť

Dobrý deň.

Po absolvovaní viacerých rehabilitácií mi dovoľte vyjadriť výnimočnú spokojnosť s poskytnutím starostlivosti pri individuálnych rehabilitačných cvičeniach, ktoré som koncom mája ukončila. Veľká pochvala patrí hlavne: Martinke (snáď mi prepáči, ryšavej, vraj tam máte dve :) , potom Lucii (vysokej) a Silvinke. Dievčatá pri cvičeniach so mnou prejavovali vysokú empatiu, zaujímali sa o individuálny stav, mňa ako pacientky a zároveň dodržiavali navrhnutý plán rehabilitácií. Oceňujem ich vysokú profesionalitu v tak mladom veku na začiatku kariéry, ich erudovanosť a citlivosť. Potešením bol aj ich príjemný vzhľad a dodržiavanie štandardných postupov počas terajšej pandémie. Dievčatá  ĎAKUJEM, váš zjav nie je pravidelnosťou pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti v dnešných dňoch. Nadmieru spokojná som aj s pridelenými lekármi, celým systémom zdravotnej starostlivosti od objednávania, dodržania časov pri rehabilitáciách, ochotou zamestnancov, rovnako aj v lekárni a čistotou.  Želám vám veľa potrebnej energie na udržanie a vylepšovanie vašej práce a som spokojná, že sa môžem liečiť práve u vás.

Srdečne pozdravujem,
vaša pacientka
I.G.

Rameno je podstatne uvoľnenejšie, cítim to na rozsahu pohybu

Chcem týmto vysloviť poďakovanie pani primárke MUDr. Perknovskej so sestričkou, rhb tímu na elektroliečbe, cvičení, masážach a fyzioterapeutovi Petrovi Škodovi za manažment zamrznutého ramena. Obzvlášť oceňujem prácu fyzioterapeuta, ktorý sa mi venoval s maximálnou pozornosťou a trpezlivosťou. Dobre mi vysvetlil cvičenia, ktoré sú náročné, bolestivé. Vysvetlil mi cieľ cvičenia a tak som si ich ľahšie zapamätala a mohla cvičiť aj doma. S jeho prácou som spokojná ja i pani primárka, takže pochvalu má dvakrát. Rameno je  podstatne uvoľnenejšie, cítim to na rozsahu pohybu. Pani primárka sa mi trpezlivo venovala už viac rokov so širokým záberom na všetky možné príčiny mojich problémov (platničky, manžeta rotátora, zamrznuté rameno). Poskytla mi všestrannú pomoc, rady, všetky možné pomôcky. 

S vďakou

J.S.

Po každej predpísanej procedúre som odchádzala spokojná

Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať všetkým rehabilitačným pracovníkom za mimoriadne pozitívny a pohodový prístup. Po každej predpísanej procedúre som odchádzala spokojná nielen po fyzickej stránke, ale aj v psychickej pohode vďaka milým a ústretovým ľuďom,ktorí u vás pracujú.
Moja veľká vďaka

E. H.

Rehabilitácia - mäkké techniky

Dobrý deň,

 

Dovoľte, aby som sa s Vami podelila o zážitok, ktorý som si odniesla z dnešnej rehabilitácie. Som Vaša už dlhoročná pacientka. Navštevujem ordináciu p. MUDr. Perknovskej. S prístupom pani doktorky a sestričky v ordinácii som veľmi spokojná. Dnes som absolvovala poslednú procedúru rehabilitácie – mäkké techniky, a táto posledná návšteva ma prinútila napísaniu tohto mailu. Rehabilitácie – mäkké techniky som absolvovala už niekoľko krát, ale to, ako boli prevedené dnes, tak to som ešte nezažila. Rehabilitácia prebehla na takej profesionálnej a odbornej úrovni, že klobúk dole. Dovoľujem si vysloviť pochvalu na adresu rehabilitačnej sestričky Veroniky. Po dnešnej rehabilitácii som odchádzala s pocitom a vo viere, že môj zdravotný problém je riešiteľný.

Prosím o tlmočenie mojej pochvaly k vedeniu nemocnice.

 

Ďakujem.
S úctou,
D. Č.
Ďaľšie ohlasy