Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

Centrum zdravia

V rámci nemocnice umožňujeme klientom posilňovať a upevńovať svoje zdravie v aktivitách Centra zdravia, ktoré sú na priamu platbu. Všetky aktivity prebiehajú pod odborným dohľadom skúsených fyzioterapeutov a masérov a sú zamerané na prevenciu, podporu, obnovu a uchovanie zdravia. Realizujú sa v popoľudňajších hodinách v priestoroch telocvične a bazéna.

V čom sme výnimoční:

  • všetky aktivity prebiehajú pod odborným dohľadom skúsených fyzioterapeutov a masérov, 
  • sú zamerané na prevenciu, podporu, obnovu a uchovanie zdravia,
  • vieme riešiť Váš zdravotný problém, 
  • sme tu s Vami od roku 2007, 

Permanentky


Permanentka platí 3 mesiace od dátumu jej zakúpenia, bez možnosti jej predĺženia a bez možnosti vrátenia zvyšnej sumy za nevyčerpané vstupy.
  • Permanentka platí 3 mesiace od dátumu jej zakúpenia, bez možnosti jej predĺženia (t.j. PERMANENTKU NEPREDLŽUJEME) a bez možnosti vrátenia zvyšnej sumy za nevyčerpané vstupy (v prípade, že si permanentku v dobe jej platnosti neviete osobne vyčerpať, z akýchkoľvek dôvodov, môžete za seba poslať na cvičenie náhradu, aby ste permanentku vyčerpali počas doby jej platnosti, keďže predĺženie nie je možné). Permanentku na aktivity v bazéne je možné využiť na všetky skupinové cvičenia v bazéne (okrem kurzov), permanentku na cvičenie v telocvični môžete využiť na všetky skupinové cvičenia v telocvični po 15 hod (okrem SM systému a kurzov).  
    Máme v ponuke aj 5 vstupovú permanentku taktiež s platnosťou 3 mesiace od jej vystavenia (odporúčame ju klientom, ktorí majú záujem len o jeden konkrétny typ cvičenia v konkrétny deň a hodinu v týždni) - aj na tento typ permanentky platia všetky vyššie uvedené podmienky.


Zvýhodnené permanentky pre našich dlhoročných klientov (*VIP klient) je potrebné si zakúpiť iba osobne na recepcii.
*VIP klient = klient, ktorý je v databáze ŠNOP minimálne 2 roky a zakúpil si min. 3 permanentky na cvičenia v ŠNOP. 

Klient má právo sa odhlásiť z hodiny 24 hod vopred. Klient, ktorý má záujem o danú hodinu a nedostal sa na ňu, lebo v deň prihlasovania, bola hodina obsadená, má možnosť objednať sa v daný deň, o ktorý má záujem. Je možné, že sa nejaký klient odhlásil a miesto sa uvoľnilo. 

Svojim verným klientom poskytuje ŠNOP benefit - desiata permanentka na rekondičné aktivity úplne zadarmo (pre pohodlné vybavenie si prosíme predošlých 9 vyčerpaných permanentiek prineste so sebou. Ďakujeme, ŠNOP).