Partner pre Váš pohybový aparát

I. turnus 12.7.-16.7.2021

Pondelok:
Dnes sme zahájili naše tohtoročné letné tábory.
Deti sa "ubytovali", zoznámili, cvičili a poobede sme sa im venovali my-animátori. Jedna skupinka detí išla opäť do bazéna a ostatné deti sa hrali (u detí dlhé roky obľúbenú) hru PALERMO. Mladšie deti sa hrali RYTIERI A PRINCEZNÉ. Keď sme boli opäť všetci spolu rozdelili sme sa na skupinky a každá skupina si vytvorila svoj erb a vymyslela pokrik. Okolo 18 hod sme išli von do parku. Večer sme mali ešte "kino premietanie".

Utorok:
Poobede sa deti rozdelili do skupiniek:  "bazénisti", "cvičenci" (cvičenia s fyzioterapeutom) a "hráči" (hry s animátormi). Po skončení týchto aktivít sme s deťmi išli von a na zmrzlinu. Po večeri sme si spoločne zasúťažili a potom sa časť detí hrala na xboxe, časť pozerala film a niektorí oddychovali na izbách.

Streda sme s deťmi mali podobný program ako včera. Spoločne sme mali kvíz a po večeri bolo vyhodnotenie súťaže a rodávanie "internej" pošty.

Štvrtok:
Dnes bol rozlúčkový deň.  Deti opäť klasicky - poobede išli  buď do bazéna, alebo cvičit, alebo sa ostali s nami hrať.  Keď sme už boli všetci spolu dali sme si ešte poslednú súťaž, vyhodnotili všetky ostatné súťaže, rozdali ceny a večer sme mali disko párty.
Potom sme sa so všetkými rozlúčili. 
Tešíme sa opäť o rok.
 

Galéria