Partner pre Váš pohybový aparát

V čom sme výnimoční

V čom sa líšime od iných pracovísk, v čom sme výnimoční a na čo sa špecializujeme?
  • Pracovisko FRO v súčasnej dobe patrí medzi najväčšie a najkomplexnejšie rehabilitačné pracoviská v Bratislave so širokým záberom diagnostiky a liečby celého pohybového aparátu.
  • Vzhľadom na odbornosť našich pracovníkov a moderné vybavenie nášho pracoviska sme schopní komplexne zhodnotiť Váš zdravotný stav z pohľadu funkčnosti pohybového aparátu, jeho porúch a stanoviť Vám individuálny rehabilitačný program. Tým Vám pomôžeme vyriešiť množstvo Vašich ťažkostí zo strany pohybového aparátu a chrbtice.
  • Našou najvyššou a dlhoročnými skúsenosťami overenou devízou je komplexná starostlivosť o deti s deformitami chrbta – skoliózami, ako aj inými poruchami držania tela. A nielen u detí. Naučíme Vás ako sa starať o svoje telo tak, aby nebolelo. Malá škola chrbta, bez vysvedčenia, ale s o to väčšou spokojnosťou vás zbaví bolestí chrbta pri celodennom sedení v kancelárii, za počítačom, pri šoférovaní, nosení bremien alebo detí, či pri obyčajnom upratovaní, varení a dokonca aj vstávaní z postele.


 

Galéria