Partner pre Váš pohybový aparát

Rekondičné aktivity a koronavírus

Vážení klienti!

V zmysle usmernenia Predsedu vlády SR a Ministra zdravotníctva SR sa všetky skupinové rekondičné aktivity (plávanie pre deti, redukčný kurz, cvičenia v telocvični, cvičenia v bazéne, SM systém) rušia do odvolania.
Na vystavených permanentkách predĺžime ich platnosť.
Na darčekových poukážkach, ktoré ste si zakúpili na našom eshope, budeme taktiež predlžovať ich platnosť, v prípade, že ich preukázateľne nebolo možné uplatniť.

Individuálne procedúry
(lymfodrenáž, rázová vlna (okrem rázovej vlny v oblasti tváre), masáž- okrem študentských, individ. cvičenie s fyzioterapeutom) zatiaľ prebiehajú bez obmedzenia.

Bližšie informácie sledujte priebežne na www.snop.sk . V prípade zmeny vás budeme informovať na našom webe a v infošnopkách.

Informácie k zakúpeným kuponóm zo ZĽAVY DŇA (www.zlavadna.sk)

Masáž poskytovaná študentom
Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať,  že predlžujeme platnosť  kupónov  zo ZĽAVY DŇA (www.zlavadna.sk) :
  • študentské masáže – do 6.5.2020   (momentálne nie sú poskytované, z dôvodu uzatvorenia školy)
Termíny, ktoré ste u nás mali objednané Vám momentálne rušíme.  Pre objednanie náhradných termínov nás prosím kontaktujte až po zverejnení informácie o opätovnom otvorení škôl a zrušení karanténnych opatrení vládou SR.
Informáciu zverejníme aj na našom webe www.snop.sk ,  preto si Vás dovoľujeme poprosiť o priebežné sledovanie našej stránky.

V prípade, že Vám nevyhovuje ani predĺženie uplatnenia platnosti kupónu, prosím kontaktujte  podpora@zlavadna.sk , kde môžete požiadať o stornovanie kupónu a vrátenie platby.
!!!!!!! Prosím do emailu uveďte, že Vám nevyhovuje predĺženie uplatnenia platnosti kupónu. !!!!!!!

Lymfodrenáž
 -
procedúru poskytujeme bez obmedzenia

V prípade, že sa necítite zdravotne v poriadku a chcete si už objednaný termín lymfodrenáže preobjednať,  napíšte nám na rehabilitacia@snop.sk .
Zároveň Vás informujeme, že predlžujeme platnosť  kupónov  zo ZĽAVY DŇA (www.zlavadna.sk) :
  • lymfodrenáž – do 15.6.2020
V prípade, že Vám nevyhovuje ani predĺženie uplatnenia platnosti kupónu, prosím kontaktujte  podpora@zlavadna.sk , kde môžete požiadať o stornovanie kupónu a vrátenie platby.
!!!!!! Prosím do emailu uveďte, že Vám nevyhovuje predĺženie uplatnenia platnosti kupónu. !!!!!!!

Ďakujeme za pochopenie.

PhDr. Silvia Kovaľová, PhD.
Námestník riaditeľa OOS
 
Novinky