Partner pre Váš pohybový aparát

Aquaaerobik

Aquaaerobik je aeróbne cvičenie vo vode pri hudbe. Princípom je odľahčenie vyvolané nadnášaním končatiny vodou. Je veľmi účinné z hľadiska posilňovania svalstva, keďže voda kladie ľudskému telu pri pohyboch prirodzený odpor, pritom však šetrí kĺby a chrbticu.

Aquaaerobik je rýchlejšie cvičenie a je vynikajúce pri redukcii hmotnosti.

Na aquaaerobik nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie. Postačia Vám plavky, uterák, sprchový gél a šľapky. Nezabudnite na dobrú náladu. Je to skupinové cvičenie, čo znamená, že okrem dobrej kondície určite získate aj nové priateľky.

Cvičebná jednotka trvá 50 min. a je rozčlenená na tri časti – rozohriatie, posilňovanie a uvoľnenie. Cvičenie je strednej intenzity, čo priaznivo pôsobí na váš srdcovo-cievny a dýchací systém.

Pohybová aktivita navyše priaznivo vplýva na vašu psychiku. Cítite sa krajšie, zdravšie a chudšie. Trojrozmerné pôsobenie vody zaručuje odpor všetkými smermi, čo vám umožní efektívne posilňovať cieľovú svalovú skupinu. Navyše pôsobí ako lymfodrenážna masáž, čo sa prejaví najmä v boji proti celulitíde.

Pohybovú aktivitu odporúčame vykonávať aspoň dva krát týždenne, prípadne kombinovať s inými pohybovými aktivitami.
Objednajte sa
Cvičenie/rekondícia:
Meno a priezvisko:
Dátum cvičenia:
Čas cvičenia:
Počet osôb:
Telefonický kontakt:
Forma účasti:
Číslo kupónu, ak ho klient má:
Poznámka:
Váš e-mail:
Akcie a novinky nemocnice:
Darujme si pomoc:
 
Ohlasy klientov

Boli sme s ňou veľmi spokojné

Pravidelne navštevujem cvičenie v bazéne v pondelok, v stredu a v piatok o 7:30. V stredu, 11.4.2018, našu  skupinku viedla pani Katarína Styková. Mimoriadne sme ocenili jej príjemný prístup a profesionalitu. Do zostavy zaradila veľa nových cvikov. Boli sme s ňou veľmi spokojné a s uvítali by sme, keby bola zaradená medzi cvičiteľov v týchto termínoch.

Š. so spolucvičenkami
Rozvrh rekondícií v bazéne » Kliknite sem pre rozvrh všetkých rekondícií

Galéria