Som pacientSom klientNemocnicaInfošnopky

KURZ SM Systém

 
Kurz SM Systém - LTV a edukácia posturálnych funkcií s inštruktážou.

V ŠNOP Vás počas víkendu naučíme cvičiť rehabilitačnú metódu MUDr. Smíška zameranú na odstraňovanie bolesti chrbta. Kurz trvá 3 hodiny. Prvá hodina sa venuje teoretickej časti, druhá a tretia hodina je zameraná na nácvik jednotlivých cvikov. Cieľom je naučiť Vás, pod vedením našich certifikovaných lektorov fyzioterapeutov, správne cvičiť túto novú metodiku. Potom stačí cvičiť doma denne 10 - 15 minút a Vaše bolesti chrbtice sú preč. Kurz bude vedený len v malých skupinkách, max. 8 klientov, cena kurzu je 50€. 
Cvičenie SM Systému umožňuje telu návrat k prirodzenému fungovaniu svalového aparátu i celého pohybového systému. Jeho vplyv sa prejavuje nielen tým, že mizne bolesť chrbtice, ale aj kĺbov.

Cieľom kurzu je naučiť sa ako s pomocou elastického lana posilniť a uvoľniť svaly, zlepšiť stabilizáciu a mobilizáciu chrbtice, zbaviť sa bolestí a zlepšiť funkciu svalov. To čo sa počas kurzu naučíte využijete aj pri bežných denných činnostiach a tým si budete chrániť svoj pohybový aparát. Vaše telo sa vylieči samo, len musíte vedieť ako na to.

Pomôcky na cvičenie sú na kurze k dispozícii a nemusíte si ich zakúpiť. Ak máte záujem si pomôcky kúpiť, sú k dispozícii v lekárni A-medical počas ich otváracích hodín cez týždeň. 

Cvičenie SMS má len jednu nevýhodu: cvičiť 10 minút denne za Vás nikto nebude!

Po absolvovaní kurzu je možné si správne cvičenie jednotlivých cvikov naďalej osvojovať a upevňovať na jednotlivých hodinách cvičenia SM systém, ktoré prebiehaju v utorok o 17,00h, v stredu o 15,00h., v piatok o 12,00 hod. a štvrtok o 17,00 hod. Cena jednej hodiny je 7€, dá sa zakúpiť permanentka na 10 cvičeni v hodnote 63€.
Na toto cvičenie nie je možné sa prihlásiť bez ovládania základnej metodiky cvičenia SM systém.

Objednať na jednotlivé cvičenia sa môžete cez
objednávací formulár.

Úspech liečby závisí iba od Vášho prístupu.

Ak ste sa rozhodli investovať do Vášho zdravia a máte záujem naučiť sa správne cvičiť túto metodiku, neváhajte a prihláste sa do kurzu pod vedením akreditovaného lektora alebo môžete formou darčekového kupónu sa postarať o zdravie Vašich blízkych.


Aktuálne dátumy konania kurzu, najdete v Novinkách.

Formulár: Kurz SM system

Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Vaša e-mail adresa:
Dátum a hodina kurzu:
Akcie a novinky nemocnice:info
Darujme si pomoc:
OBJEDNAŤ SA
Kurz SM system
Prilohy:

Súvisiace odkazy: bolesti chrbtice, chrbta, SM systém alebo hľadajte viac bolesti chrbtice, chrbta, SM systém
Objednajte sa na SM system

Objednajte sa na SM system

Cvičenie SM Systému umožňuje telu návrat k prirodzenému fungovaniu svalového aparátu i celého pohybového systému. Jeho vplyv sa prejavuje nielen tým, že mizne bolesť chrbtice, ale aj kĺbov. Cieľom kurzu je naučiť sa ako s pomocou elastického lana posilniť a uvoľniť svaly, zlepšiť stabilizáciu a mobilizáciu chrbtice, zbaviť sa bolestí a zlepšiť funkciu svalov. To, čo sa počas kurzu ... ...

Kurz Zdravý chrbát s využitím metodiky SM systém - LTV a edukácia posturálnych funkcií s inštruktážou.

Kurz Zdravý chrbát s využitím metodiky SM systém

LTV a edukácia posturálnych funkcií s inštruktážou. Bolesti chrbtice a často aj problémy pridružené, ako napríklad bolesti hlavy, závraty, pocity mravenčenia, ... ... chrbtici a pohybovej sústave. Kurz "Zdravý chrbát"  je systém, ktorý sumarizuje osvedčené metódy, ktoré majú ... ... ktoré získate v posluchárni vám pomôžu objasniť príčiny vzniku bolesti a pri praktickej časti v telocvični vás ...

SM SYSTÉM a REDCORD - Revolučná zmena v liečbe pohybového aparátu

SM SYSTÉM a REDCORD

Dlhodobo  Vám v ŠNOP ponúkame jedinečný kurz zameraný na odstraňovanie bolesti chrbta a svalovej nerovnováhy pomocou kombinácie dvoch výnimočných metodík – SM SYSTÉM MUDr. Smíška a cvičenie pomocou závesného aparátu REDCORD. Cvičenie SM Systému umožňuje telu návrat k prirodzenému fungovaniu svalového aparátu i ... ... vplyv sa prejavuje nielen tým, že mizne bolesť chrbtice, ale ...