Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

KURZ SM systém

Vážení klienti,

opäť plánujeme pre záujemcov uskutočniť kurz metódy cvičenia SM systém. Kurz trvá 3 hodiny. Prvá hodina sa venuje teoretickej časti, druhá a tretia hodina je zameraná na nácvik jednotlivých cvikov. Cieľom je naučiť Vás, pod vedením našich certifikovaných lektorov fyzioterapeutov, správne cvičiť túto novú metodiku. Potom stačí cvičiť doma denne 10 - 15 minút a Vaše bolesti chrbtice sú preč. Kurz bude vedený len v malých skupinkách, cena kurzu je 65 eur.  

Pre bližšie info a prihlásenie: kovalova@snop.sk ,0915 989 149 alebo sa objednajte online

Kurz sa uskutoční pri účasti minimálne 3 klientov. 
Najbližší termín kurzu:

7.10.2023  9:00

obsadené

14.10.2023  9:00

obsadené

21.10.2023  9:00

obsadené

28.10.2023  9:00

 voľnéĎaľší termín zatiaľ nie je stanovený, ale prihlásiť sa môžete už teraz, budeme vás informovať, kedy bude nový kurz.

Všeobecné informácie o Kurze SM systém nájdete na KURZ SM SYSTÉM

Po absolvovaní kurzu je možné si správne cvičenie jednotlivých cvikov naďalej osvojovať a upevňovať na jednotlivých hodinách cvičenia SM systém, ktoré prebiehajú v utorok o 17:00h., v stredu o 15:00hod., v štvrtok o 17:00 hod. a v piatok o 12:00 hod.
Cena jednej hodiny je 9€, dá sa zakúpiť permanentka na 10 cvičení v hodnote 81€.

Na toto cvičenie nie je možné sa prihlásiť bez ovládania základnej metodiky cvičenia SM systém.


Odporúčame

  KURZ SM Systém

  ... klienti, počas celého leta nebudeme organizovať sobotné kurzy SM systému. Nové kurzy začneme organizovať od ...

  SM systém - pridaná hodina

  ... klienti, pre Váš veľký záujem o skupinové cvičenie SM systému sme do rozvrhu pridali ďalšiu hodinu: UTOROK o ...

  SM systém - individuálne cvičenia

  Cvičenie SM Systému  umožňuje telu návrat k prirodzenému fungovaniu svalového aparátu i ... ... chrbticu.   Spája rehabilitačnú ...

Témy

 

Galéria

Novinky

Ohlasy klientov

Lektorka rozdávala pozitívnu energiu

S kurzom som bola nadmieru spokojná. Určite budem pokračovať u vás v cvičení, pretože potrebujem zopakovať a zdokonaliť cviky. Uprednostním na začiatok skupinové cvičenia. Pevne verím, že mi pomôžu v mojom probléme s chrbticou. Kurz bol dobre organizovaný, vo výbornej nálade. Pozitívne hodnotím, že najprv je všetko vysvetlené teoreticky a hneď potom to reálne každý precvičí.  Lektorka bola príjemná, rozdávala pozitívnu energiu a každému sa venovala maximálne ako mohla. Pri nesprávnom cvičení nás naprávala a usmernila k správnemu cvičeniu. Určite by som kurz odporučila každému, kto má problém s pohybovým aparátom. Ďakujem za dodatočné materiály. Určite ich využijem, pretože na prvý krát sa nedá úplne všetko zapamätať.  

Prajem pekný deň.

 

B. Č.

Bola som veľmi spokojná

Ďakujem za mail ohľadom kurzu SM. Bola som veľmi spokojná, po cvičení príjemne unavená, cvičiteľka sa každému osobitne stihla venovať. Veľmi oceňujem návod na cvičenie a súvisiace prílohy, ktoré ste nám zaslali. Objednala som sa na ďalšie cvičenie SM na vašej klinike a verím, že mi pomôže vyriešiť môj zdravotný problém.

Želám Vám veľa pracovných úspechov a vďačných klientov a pacientov.

M. Z.

Lektorku hodnotím na jednotku

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa na školení. Školenie aj lektorku hodnotím na jednotku. Lepší by bol samozrejme individualny pristup pre lepšie nacvičenie techniky, ale to sa dá poriešiť následne individuálnou hodinou. Lektorka bola fajn, bolo vidno ze sa problematike rozumie. Kurz budem urcite dalej odporucat.

H.

Určite daný kurz odporučím aj známym a priateľom

S cvičením som bola veľmi spokojná, lektorka bola pohodová, profesionálna a ústretová a určite daný kurz odporučím aj známym a priateľom:-) Čo sa týka ŠNOP, zatiaľ som žiadne negatíva nepostrehla, nakoľko aj v minulosti keď som absolvovala rehabilitácie som bola veľmi spokojná. 

Prajem pekný deň a ďakujem za pomôcku.

I. Č.

Cvičenie s lanom dalo zabrať takým svalom v tele, o ktorých som ani netušila

Účasť na sobotňajšom kurze som si naozaj užila. Lektorka Lucia bola veľmi dobre pripravená a v rámci teoretickej časti sa nám pokúsila zrozumiteľne vysvetliť fungovanie nášho pohybového systému a odhaliť príčiny pre ktoré sa tam väčšina z nás ocitla: bolesti, asymetrie v a pod.  Cvičenie s lanom  dalo zabrať takým svalom v tele, o ktorých som ani netušila. Lucia nás trpezlivo opravovala, kým sme cvik neurobili správne a myslím, že bez takéhoto úvodu, málokto môže cviky cvičiť naozaj správne. Cvičenie a kurz budem určite odporúčať svojim známym. Prajem vám veľa spokojných klientov a dobrých nápadov.

M. K.
Ďaľšie ohlasy