Partner pre Váš pohybový aparát

Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž je jeden zo spôsobov, ktorým môžeme predchádzať poruchám pohybového aparátu. Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícií, zlepšuje sa prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, uvoľňujú sa stuhnuté a bolestivé svaly a dochádza k lepšiemu vyplavovaniu odpadových látok z organizmu. Okrem prevencie a liečby, masáž blahodarne pôsobí na telo aj dušu.

Reflexná masáž

Reflexná masáž používa techniky odvodené z klasickej masáže. Liečebný zásah je vedený cez nervové spoje v oblasti nervových oblúkov. Je vhodná v každom veku. Dokáže zbaviť stresu, navodiť príjemné pocity, stlačením presne určených plôšok pôsobiť na cieľové orgány. Masáže reflexného bodu spôsobujú jeho prekrvenie, a tým aj prekrvenie jemu prislúchajúcemu orgánu, čím sa dosiahne rýchlejšie prúdenie živín a vyplavenie nežiaducich látok. Dokáže zbaviť organizmus bolestí hlavy, šije, chrbta, problémov pokožky, prechladnutia a chrípky, porúch trávenia, vysokého tlaku a oslabenia imunity. Len na základe odporúčenia od lekára.

Rašelinový zábal, Gélový termozábal – ideálna procedúra pred masážou

Rašelina svojím zložením v kombinácii s tepelným efektom zvyšuje prekrvenie a miestnu látkovú výmenu, uvoľňuje kostrové svalstvo, je úľavou pre svaly a kĺby. Jeho pôsobenie viditeľne zlepšuje aj stav „pomarančovej pokožky“- celulitídy. V posledných rokoch sa rašelina osvedčila aj ako prevencia obezity. 
Objednajte sa
Cvičenie/rekondícia:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Emailová adresa:
Dátum a hodina:
Poznámka:
Akcie a novinky nemocnice:
Darujme si pomoc:
 

Galéria