Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

Rehabilitácia - post home office

Objednajte sa
Doba „kovidová a postkovidová“ nám so sebou priniesla do života nový fenomén – prácu z domu.

Klienti väčšinou nemajú domáce prostredie ideálne prispôsobené svojej práci, a tak dlhodobo preťažujú svoje telo.

K tomu sa pridružujú nové zdravotné problémy, ako napr. bolesti hlavy, tŕpnutie v oblasti šije s vyžarovaním do horných končatín, karpálny tunel, bolesti krížov s vyžarovaním do dolných končatín, kŕčové žily a iné.

Veľakrát sa u nás v ŠNOP pri diagnostike stretávame s typickým príznakom u ľudí, ktorí sedia dlhšiu dobu za počítačom, s predsunom hlavy.
Pri typickom nesprávnom sede je chrbát zaguľatený a panva podsadená dozadu.  Táto pozícia môže výrazne zvýšiť tlak na medzistavcové platničky. Dochádza k nerovnováhe v hlbokom stabilizačnom systéme a pridružujú sa k tomu ďalšie problémy.

Našou hlavnou snahou v rámci individuálnej terapie je vyšetriť klienta, zistiť jeho prevládajúce nesprávne stereotypy a v rámci zostavenej terapie ich zlepšiť až odstrániť.

Snažíme sa klientov naučiť ako správne sedieť pri práci, aké pomôcky môžu pri správnom sede využívať, ako mať správne nastavené celé telo a správne dýchať.

Chceme im pomôcť dosiahnuť cieľ – odstránenie následkov jednostrannej záťaže a nedostatku pohybu.

Ak aj Vás začali trápiť zdravotné problémy po dlhodobej práci z domu, obráťte sa na našich skúsených fyzioterapeutov, ktrorí Vám ochotne pômožu.

Objednajte sa

Cvičenie/rekondícia:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Emailová adresa:
Preferovaný deň a čas:
Poznámka:
Akcie a novinky nemocnice:
Darujme si pomoc:

Rehabilitácia

Odporúčame

Témy

 

Galéria