Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

Objednávanie na základe predpisu od lekára FBLR

Objednávanie RHB procedúr na základe predpisu lekára FBLR: 

  • osobne na recepcii - pracovné dni 8:00 - 15:00 hod

Lekársky predpis na RHB procedúry zostavený lekárom FBLR je platný 1 mesiac od jeho vydania. Po uplynutí tejto doby je potrebný nový lekársky predpis od nášho lekára FBLR.

Informácie k možnostiam objednávania:

  • poskytnutie zdravotnej starostlivosti na FRO pracoviskách, ktorú máme zazmluvnenú so zdravotnou poisťovňou, na konkrétny deň bez poplatku. Poradie pacientov na danom pracovisku určuje fyzioterapeut.
  • poskytnutie zdravotnej starostlivosti na FRO pracoviskách, ktorá nie je odoslaná na úhradu z verejného zdravotného poistenia – masáže, mäkké techniky, individuálna LTV,... Poplatky sú uvedené v cenníku pre samoplatcov.
  • na základe Vášho dobrovoľného rozhodnutia, máte možnosť požiadať recepčnú o zostavenie individuálneho rozpisu rehabilitačných procedúr. Táto služba je spoplatnená administratívnym poplatkom (12 €) a spočíva v organizačnom zabezpečení uvedeného výberu a je poskytovaná nad rámec zdravotnej starostlivosti uhrádzanej z verejného zdravotného poistenia.
  • na základe Vášho rozhodnutia, máte možnosť vybrať si konkrétneho fyzioterapeuta, ktorý Vám poskytne zdravotnú starostlivosť. Táto služba je spoplatnená (cenník) a spočíva v organizačnom zabezpečení uvedeného výberu fyzioterapeuta a je poskytovaná nad rámec zdravotnej starostlivosti uhrádzanej z verejného zdravotného poistenia.