Partner pre Váš pohybový aparát

Chcete byť náš PACIENT alebo KLIENT?

Fyziatricko - rehabilitačné oddelenie ŠNOP poskytuje služby ľuďom s rôznymi poruchami a ochoreniami pohybového ústrojenstva a rôznych vekových kategórií. Pacientov neustále pribúda, je to výsledok životného štýlu, akým žijeme - málo pohybu, veľa stresu, nevhodná strava...

Pacienta k nám väčšinou privedie až bolesť a nádej, že mu naše rehabilitačné procedúry pomôžu. Základom úspešnej liečby a zostavenia správneho, efektívneho a komplexného rehabilitačného programu je ich správna kombinácia, čomu predchádza vyšetrenie u rehabilitačného lekára a fyzioterapeuta.

Pacient absolvuje liečbu, vo väčšine prípadov sa mu uľaví a po určitom čase ho tu máme opäť s tým istým problémom- za úspechom liečby je totiž aj pochopenie pacienta, že zázračné procedúry neexistujú a pohybový problém trvale vyrieši len pohyb. Ak nepokračuje v tom, čo sme ho naučili, zostáva našim PACIENTOM natrvalo.

Pre tých pacientov, čo to pochopili (ale aj pre ostatnú širokú verejnosť ) sme v našich priestoroch vytvorili  možnosť ako sa trvale zbaviť pohybového problému a zlepšovať si celkovú kondíciu. Stávajú sa našimi KLIENTAMI a  navštevujú naše REKONDIČNÉ POHYBOVÉ PROGRAMY.

Využívame na to priestor bazéna a telocviční a nezabúdame ani na relax v podobe rôznych druhov  MASÁŽÍLYMFODRENÁŽE.

V priestoroch telocviční ponúkame:

Cvičenie na chrbticu, cvičenie pre deti s chybným držaním tela či skoliózou, Pilates, Yogu, cvičenie na fitloptách, Sm systém, venujeme prispôsobenými cvičeniami  seniorom, tehotným ženám...

V priestoroch bazéna ponúkame:

Aquaaerobik, Aquafitness, Aquadance, AquaHIIT, Aqua kruhový tréning.

V spojení cvičenia v telocvični a v bazéne úspešne redukujeme nadváhu....

Úspešné je plávanie pre deti od 3 mesiacov veku.

Kto nemá čas cez pracovné dni, môže sa zúčastniť našich víkendových kurzov:

SM systém, Zdravý chrbát a tiež plávanie pre deti

Každý si môže vybrať!

Je len na vašom rozhodnutí, či chcete byť náš dlhodobý PACIENT alebo KLIENT.

Každý chce mať zdravé telo! Bez pohybu to nejde. Autor: Elena Krivosudská - vedúci fyzioterapeut
 
Cvičenia a kurzy