Centrum zdravia »
Otvorené
07:00 - 20:00
Napíšte nám
objednavanie@snop.sk

Platba za rekondičné aktivity a darčekové poukážky

V našej nemocnici môžete využiť možnosť zakúpenia všeobecnej darčekovej poukážky a využívať ju na všetky služby v ŠNOP.

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky máte možnosť zakúpiť na našom eshope.  Podmienky uplatnenia a platnosť týchto darčekových poukážok je uvedená pri konkrétnej poukážke.

V prípade, že nemáte darček pre svojich blízkych, môžete využiť aj ponuku našej nemocnice vo  forme zakúpenia darčekovej poukážky.

Možnosť výberu z platených aktivít sa nachádza v platných cenníkoch. 

Vieme Vám vyrobiť aj poukážku v cene akú si sami stanovíte.

Všetky darčekové poukážky, ktoré Vám u nás vystavíme (podľa sumy, ktorú si vyberiete) sú platné 1 rok od dátumu zakúpenia.


Permanentky


Permanentka platí 3 mesiace od dátumu jej zakúpenia, bez možnosti jej predĺženia.
  • Permanentka platí 3 mesiace od dátumu jej zakúpenia, bez možnosti jej predĺženia (t.j. PERMANENTKU NEPREDLŽUJEME) a bez možnosti vrátenia zvyšnej sumy za nevyčerpané vstupy (v prípade, že si permanentku v dobe jej platnosti neviete osobne vyčerpať, z akýchkoľvek dôvodov, môžete za seba poslať na cvičenie náhradu, aby ste permanentku vyčerpali počas doby jej platnosti, keďže predĺženie nie je možné). Permanentku na aktivity v bazéne je možné využiť na všetky skupinové cvičenia v bazéne (okrem kurzov), permanentku na cvičenie v telocvični môžete využiť na všetky skupinové cvičenia v telocvični po 15 hod (okrem SM systému a kurzov).  
    Máme v ponuke aj 5 vstupovú permanentku taktiež s platnosťou 3 mesiace od jej vystavenia (odporúčame ju klientom, ktorí majú záujem len o jeden konkrétny typ cvičenia v konkrétny deň a hodinu v týždni) - aj na tento typ permanentky platia všetky vyššie uvedené podmienky.

Zvýhodnené permanentky pre našich dlhoročných klientov (*VIP klient) je potrebné si zakúpiť iba osobne na recepcii.

*VIP klient = klient, ktorý je v databáze ŠNOP minimálne 2 po sebe nasledujúce roky a zakúpil si min. 3 permanentky na cvičenia v ŠNOP.