Som pacientSom klientNemocnicaInfošnopky

Vyhodnotenie a ohlasy

 

Letné skoliotické pobyty v našej nemocnici v roku 2017 prebehli v siedmich turnusoch - tri boli určené pre deti z celého Slovenska a štyri len pre deti z Bratislavy a blízkeho okolia. Celkovo na pobytoch bolo 249 detí rôznych vekových kategórií, ktorým sa venovali lekári a fyzioterapeuti našej nemocnice v doobedných hodinách a poobede trávili deti čas s animátorkami pri tvorivých a športových aktivitách.

Postrehy a fotodokumentáciu z priebehu pobytov sme priebežne zverejňovali na našej webovej stránke. Všetky deti odchádzali z pobytu s našou brožúrkou o správnom cvičení, aby počas roka nezabudli, čo sa u nás naučili a zároveň spolu s rodičmi nám zanechali aj svoje odpovede na otázky ohľadom ich spokojnosti s priebehom pobytov, za čo im ďakujeme.

Ohlasy boli veľmi pozitívne, pár sme ich vybrali:

1.       Aká bola Vaša spokojnosť s informovanosť  v rámci  webu, administratívy, od sestier, lekárov a fyzioterapeutov?

-          informovanosť bola vynikajúca

2.       Ako ste boli spokojní s  priebehom pobytu – zdravotnícka časť a animačný program?

-          deti boli veľmi spokojné aj s fyzioterapeutmi aj s animátormi

3.       Aké pozitíva a negatíva vidíte v činnosti SNOP? S čím ste boli Vy aj deti spokojné, čo Vám pripadne nevyhovovalo?

-          nemám od detí sprostredkované žiadne negatívne informácie

4.       Odporučili by ste nás aj Vašim priateľom? Prečo áno, prečo nie?

-          rozhodne áno a aj to robím :-)

 

S pozdravom

 

M. B.

 

Dobrý deň,

za našu dcéru vám musím  napísať, že bola veľmi spokojná, naučila sa veľa cvikov, dozvedela sa o svojej chorobe, týždeň naozaj strávila
 -  veľmi spokojná
- pobyt dobre zorganizovaný, tiež program bol pre dieťa zaujímavý a prínosný
- ako  pozitívum vo vašej činnosti vidím to, že sa takýto tábor pre deti, ktoré potrebujú posunúť v cvičení organizuje a pomáha im k ich zlepšeniu zdravotného stavu
- určite tábor odporúčam, aj ja som sa dozvedela o vašom tábore od spokojnej mamičky - kolegyne, naša dcéra bola veľmi, veľmi spokojná

Ďakujeme všetkým pracovníkom SNOP, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii tábora.

S pozdravom/Mit freundlichen Grüssen/ Best regards

M.S.

 

Dobrý deň. 

Mojej dcére sa pobyt u Vás veľmi páčil. Bola nadšená. Všetko bolo fantastické a nič by nemenila. O rok sa určite vrátime.

S pozdravom

 

O.

 

Dobrý deň

Ďakujeme za príjemný pobyt, ktorý u vás strávil môj syn.

1. Bola som veľmi spokojná s informovanosťou, hlavne s tým ako animátorky každý deň pridávali informácie aj fotografie pre rodičov. Takto som presne vedela čo syn každý deň robil. 

2. So zdravotnou časťou aj s animačným programom bol syn veľmi spokojný. Domov prišiel s viditeľne vystretejšou chrbticou, čo som sa veľmi tešila. Animačný program si veľmi pochvaľoval a má veľa pekných spomienok. Už teraz sa teší na budúci rok. 

3. So ŠNOP som maximálne spokojná, nemocnica na veľmi vysokej úrovni, nedám na ňu dopustiť. 

4. Určite by som vás odporučila každému kto má ortopedický problém. Hoci sme od Bratislavy pomerne vzdialený, stojí za to chodiť k vám. Nemám nič negatívne. Veľmi oceňujem prístup lekárov, fyzioterapeutov, zdravotníkom aj ostatných pracovníkom. 

Ďakujem aj za brožúru s cvikmi. Prajem vám všetko dobré do budúcnosti a stále taký pozitívny prístup k pacientom.  

S pozdravom

L.B.

 

 

Dobrý deň,

som mamina dvoch dievčeniec, ktoré u Vás strávili týždeň. A asi stačí povedať, že mladšia, keď sme pre ne prišli, po privítaní povedala, že ešte sú voľné termíny v auguste a musíme ju hneď ísť prihlásiť. Takže, keď sú spokojné detí, ja nemám, čo dodať. Dievčence boli spokojné s personálom - vrátane skvelej fyzioterapeutky a animátoriek. Naučili sa nové cviky, ktoré nám doma ukázali. Dokonca sme ich natočili, aby ich nezabudli, keďže išli hneď v nedeľu do iného tábora. Ďakujem pekne za brožúrku, to nám určite pomôže. S informovanosťou sme boli spokojní aj my ako rodičia. Určite Vás odporúčime aj priateľom.

Jediné také negatívum moje dievčence spomínali stravu, hlavne to, že každý deň bolo niečo sladké, keď nie večera tak obed. Na to naše deti nie sú zvyknuté.

 

Verím, že odhodlanosť detí vrátiť sa do tábora k Vám sa im splní o rok. 

 

Všetko dobré a veľa spokojných detí Vám praje rodina

C.

 

Dobrý deň!

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať v mene našich detí. Deťom sa veľmi páčilo, nič im nechýbalo a samozrejme si našli nových priateľov. Naučili sa aj cviky a zabavili s Vašimi animátormi. Pre nás rodičov je dôležitá spokojnosť našich detí, ktorá aj bola. Takže sme spokojní a pravdaže odporučíme Vás aj našim známym.

Deti sa veľmi tešia na ďalší rok . 

Ďakujeme.

S pozdravom a želaním pekného dňa

M. B. a M. V.

 

 

Dobrý deň, pani Hesková!

Potešil nás Váš záujem o spätnú väzbu na denný tábor v ŠNOP a predovšetkým ďakujeme za brožúrku s cvikmi. Prepáčte prosím, že reagujeme až teraz, ale boli sme odcestovaní.

Hneď na úvod by som rada povedala, že pobyt vysoko predčil naše očakávania! Určite sa ho chceme zúčastniť aj v budúcnosti!

Našim deťom sa tam veľmi páčilo a boli spokojné s programom, prostredím i priebehom pobytu. Pochvaľovali si taktiež prístup fyzioterapeutiek. Dodnes spomínajú na piatkový program v bazéne a hry, ktoré v ňom absolvovali! Bolo dobré, že si mohli samy zvoliť poobedňajší program (bazén alebo cvičenie).  Aj my rodičia sme boli spokojní s informovanosťou ako aj s organizáciou pobytu. Páčilo sa nám, ako ste mysleli na detaily (napr. možnosť vysušiť si plavky, uterák a nechávať si v skrinke niektoré veci)  a milo nás tiež prekvapila linka na aktuálne informácie cez web. 

Osobitne sme privítali možnosť celodennej stravy, vrátane diétnej (obaja sú celiatici). Začínať raňajkami - to bol veľmi dobrý nápad!  Jediný náš návrh do budúcna sa týka zlepšenia pestrosti stravy (4 dni totiž mali rovnaký olovrant a piatkový obed z McDonald bol žiaľ polovičný v porovnaní s ostatnými deťmi, pričom olovrant nedostali). Celkovo však deťom v ŠNOPke chutilo a doma dohnali, čo "vytrávili" v bazéne a pri cvičení...:-) Ešte raz vďaka.

Deti sa hravou formou naučili dôležité cviky na chrbticu a tak zo zdravotného pohľadu považujeme tento pobyt za mimoriadne užitočný a dobre strávený. Ďakujeme taktiež za vyšetrenie ortopédom a predpis ortopedických pomôcok. Pobyt sme odporúčali a budeme odporúčať všetkým našim priateľom a známym. Jedinou jeho nevýhodou je fakt, že počet detí je obmedzený ...:-)

Na záver teda ešte raz ďakujeme a v marci 2018 budeme netrpezlivo čakať, aby sme sa mohli znova prihlásiť!

Prajeme Vám veľa ďalších úspešných projektov ako je tento skoliotický denný pobyt!

S úctou a pozdravom

M. a D. K.

 

 

Dobrý deň!
Naša spokojnosť s informovanosťou v rámci webu, administratívy, priebehom pobytu bola veľmi, veľmi dobrá. Moje dieťa u Vás bolo už 2x a určite sa k Vám chce vrátiť aj v budúci rok. Pozitíva vidím v tom, že sa naučí správnemu držaniu tela, je v kolektíve a pod výborným vedením sestier, lekárov, fyzioterapeutov. Určite Vás budem odporúčať aj mojim známym.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!

 

M. F. môj syn D. F.