Partner pre Váš pohybový aparát

VII. turnus 19.8.-23.8.2019

Pondelok

 Prvy deň sme začali zoznamovačkami, kde každý povedal svoje meno, vek a čo rád robí. Niektorí išli do bazéna, kde súťažili kto pozbiera najviac guličiek z vody. Na poschodí zatiaľ ostatní hrali hry mestečko Palermo, Kompót. Poobede sa deti rozdelili do tímov a každý tím si mal vymyslieť vlastnú vlajku a scénku. Nasledovala večera a po večeri sme čítali táborovú poštu. Večer sme zakončili filmom .

 
Utorok

Niektorí išli do bazéna, kde sa deti rozdelili do dvoch tímov a  hrali súťaž kto vytiahne z vodnej hladiny najviac činiek. Na poschodí hrali deti hry mestečko Palermo, opustený ostrov. Poobede sme s deťmi išli von kde opäť súťažili. Mali súťaže: posúvanie lopty, húsenice, naháňačky. Po večeri sme išli na zmrzlinu a keď sme prišli na poschodie deti si mali nacvičiť scénky na dané rozprávkové témy, potom sa čítala táborová pošta a pozeral  film. 

 
Streda 

Deti v bazéne hrali plaveckú súťaž kto rýchlejšie prepláva bazén. Na poschodí hrali hry Uhádni kto som, mestečko Palermo, Ucho. Vonku sme hrali hry ovocie a ninja. Po večeri bol vedomostný kvíz a čítala sa táborová pošta. Večer sme zakončili filmom a hraním stolných hier.
 

Galéria