Partner pre Váš pohybový aparát

VI. turnus 12.8.-16.8.2019

1. deň
Prvé popoludnie sme začínali príhovorom pani Kovaľovej, kde predstavila kolektív, ktorí bude po celý týždeň k dispozícii. Potom sme sa s deťmi predstavili navzájom a podelili sme deti do skupín podľa toho, či chcú ísť plávať, cvičiť alebo sa hrať von alebo dnu. Deti vonku hrali hry - SOMÁR, MAČKA A MYŠ a HORÚCI ZEMIAK. Vnútri sa hrali kartové hry, pexeso. Keď sa vrátili aj deti z bazéna hrali sa hry - KOMPÓT, MESTEČKO PALERMO, RYTIER A PRINCEZNÉ, ZVIERATKÁ. Záver dňa sme ukončili filmom Najväčší Showman.

2. deň
Poobede išli dve skupiny detí do bazéna, kde sa hrali hru  hádzana a potom vyberali z bazéna činky. Na oddelení sa hrali kartové hry a hru zvieratká. Okolo 16:00 sme išli všetci von, kde sa deti rozdelili do skupín a hrali hru ovocie. Okolo 17:00 deti večerali a po večeri sa hrali hry impulz, princezná a rytier a kartové hry faraón a sedma. Potom sme si prečítali táborovú poštu, deti si navrhli názvy svojich skupín a večer sme zakončili tanečnou hrou Just Dance.

3. deň
Poobede išli deti opäť do bazéna, kde sa hrali hry vodné pólo a vyťahovanie činiek z vody.  Niektoré deti išli poobede cvičiť s fyzioterapeutkou. Na poschodí sa hrali hry opustený ostrov, psychiatria, ninja. Neskôr sme s deťmi išli von kde sa hrali hry húsenice a ochutnávanie jedla. Po večeri sa čítala táborová pošta a just dance a karaoke.

4.deň
Posledné popoludnie niektorí strávili v bazéne, kde sa hrali to čo chceli. Na poschodí sa zatiaľ  hrali kartové hry: žolík, faraón,kent. Keď prišla posledná skupinka z bazéna,  išli sme von, kde deti súťažili po skupinkách. Za jednotlivé súťaže deti dostávali body, podľa ktorých sa na konci večera vyhodnotili tí najlepší, ktorí dostali sladkú odmenu. Po večeri sme pokračovali v zábavnom programe kde sme hrali hry:princezná a rytier, znamenia, psychiatria, opustený ostrov, slepá baba. Potom sme si rozdali táborovú poštu a odmenili víťazov súťaží.
 

Galéria