Partner pre Váš pohybový aparát

IV. turnus 29.7. - 2.8.2019

Pondelok

S deťmi sme sa zoznámili pomocou rôznych aktivít ako napr. hra BANG a vytvorili sme skupinky. Niektoré z detí išli do bazéna, kde sa vyšantili a zahrali hry s loptou. Iné sa zase ostali  hrať hry hore. S deťmi, ktoré nešli do bazéna sme hrali  hru KOMPÓT, ktorá sa deťom páčila. Veľmi sa pri nej zabávali a šantili. Do tejto hry sa zapojilo mnoho detí, čo im pomohlo naviazať lepšie vzťahy medzi sebou. Keď prišli deti z bazéna pokračovali sme v hre ZVIERATKÁ, ktorá sa deťom tiež páčila, veľa sme sa pri nej zasmiali a aj sa trochu ponaháňali. Touto aktivitou sme aj ukončili včerajší program.
 

Utorok

Dnes  sme s deťmi mali kľudnejší program. Na stoloch v jedálni boli poukladané rôzne hry, ktoré sa deti hrali. Pri jednom stole sa staršie deti hrali kartovú hru  KENT, ktorá im prehĺbila vzťahy keďže museli spolupracovať a dohodnúť si vlastné heslo. Pri inom stole sme zase s dievčatami plietli náramky z nitiek, hrali pexeso, či hru KLOBÚČIKY alebo sme skaladali puzzle. Medzi tým išla skupinka detí do bazéna. Po návrate detí z bazéna išli niektoré z detí do malej telocvične, kde sa hrali lotovú hru MYŠKY.  Na konci dnešného programu sme maľovali omaľovánky a hrali pexeso.

Streda

Dnes boli deti veľmi dobré. Na začiatku sa hrali niektorí kartové hry, iní zase vyrábali poštu z papiera alebo hru Nebo peklo.  Následne na to išla 1. skupina  do bazéna. S ostatnými sme hrali  hru Mestečko Palermo. Potom išla 2. skupinka do bazéna a s tými, ktorí ostali sme išli do malej telocvične, kde sme hrali hru Somár, ku ktorej sa neskôr pridali ja ostatné deti z bazéna. Počas toho ako sme poniektorí hrali hry v telocvični, ostatní hrali hru Zvieratká. Dnešný deň sme ukončili kartovými hrami a niektorí hrou na bunkre vo svojich izbách. 

4. deň
Štvrtok

Deťom sa veľmi zapáčila stolná kartová hra Kent, ktorá ani dnes nemohla chýbať.  Dnes na deti doľahla únava a  preto do  bazéna išlo  dnes  veľmi málo detí. Väčšina detí, ktoré nešli do bazéna sa hrali v telocvični hru Somár a iné pohybové aktivity.  Ostatné deti sa hrali hry ako: pexeso, čierny Peter, Dobble atď. Spolu sme si zahrali aj hru Žmurkajúci vrah, ktorá sa zapáčila hlavne starším deťom, kde museli spolu nájsť, kto je vrah, ktorý vraždím žmrknutím na druhého.

5. deň
Piatok

Dnešný deň bol rozlúčkový, a preto sa deti hrali ich najobľúbenejšie hry z celého týždňa, a to Zvieratká a Mestečko Palermo. Niektoré deti si na pamiatku vyrábali Nebo peklo a náramky. Deti boli z celého týždňa unavené a tak sme sa prebrali hrami Dedko stratil farbičku a Sprostá kuchárka, čo sa deťom veľmi zapáčilo a hneď ožili. Niektoré z detí išli do bazéna a iné zase posledný krát cvičiť.
 

Galéria