Partner pre Váš pohybový aparát

Zmena v rozvrhu rekondičných aktivít a v cenníku rekondičných aktivít

Vážení klienti, milí priatelia,

ďakujeme za Váš záujem o naše služby  ako i dôveru v kvalitu nami poskytovaných služieb.  

Záleží nám na spokojnosti Vás, našich súčasných ako i nových klientov.  Avšak nakoľko nám záleží i na udržaní vysokej  kvality poskytovaných služieb, ktoré sú žiaľ  vo významnej miere závislé najmä od  vstupov  (náklady na energiu vrátane vody, mzdové náklady, upratovanie, správa bazéna,...) boli sme po viac ako 5 rokoch nútení pristúpiť k úprave cenníka. Prosím, berte na vedomie, že k úprave cenníka sme pristúpili s maximálnou mierou citlivosti na finančné zaťaženie našich klientov.

Svoje obľúbené aktivity si môžete naďalej užívať zakúpením si cenovo zvýhodnených permanentiek a kurzov, ktoré Vám dávame do pozornosti.

Ponúkame Vám nové zvýhodnené ceny permanentiek s možnosťou zakúpenia si -  5 vstupov so zľavou 5 %  alebo 10 vstupov  so zľavou 10 %, ako i možnosť využitia VIP permanentky s 15 % zľavou na 10 vstupov, s možnosťou využiť permanentku do telocvične aj bazéna, či prednostného objednania. VIP klientom sa stávate automaticky, ak ste evidovaný v našej databáze minimálne 2 roky a zakúpili ste si doposiaľ min. 3 permanentky na cvičenie.

Podrobný prehľad produktov spolu s cenami nájdete v priloženom cenníku.

Neustále sa snažíme vzdelávať v novinkách a pripravovať pre Vás nové aktivity a programy, ktoré budete môcť u nás využívať.

Ďakujeme za pochopenie.

Veríme, že nám i naďalej zachováte svoju priazeň, ktorú si veľmi vážime.

S úctou

PhDr. Silvia Kovaľová, PhD.

 

PS: Pripravujeme pre Vás vianočnú ponuku so zvýhodnenými cenami. Pre klientov objednaných do 20.11.2019 platia staré cenové podmienky.

 
Novinky