Partner pre Váš pohybový aparát

ONLINE cvičenia

Milí naši pacienti a klienti.

Zacvičte si s nami na našich ONLINE cvičeniach.
2 týždňová skúšobná prevádzka sa nám vydarila a od 6.4.2021  sa na Vás tešíme už v plnohodnotnom 50 min. cvičení.
2 ukážky ONLINE cvičení TU.

Rozvrh cvičení:


POSTUP PRIHLÁSENIA na  online cvičenie:

1.       Na našom eshope https://eshop.snop.sk/ si vyberiete konkrétne cvičenie.

2.       Zaplatíte priamo prostredníctvom Vašej platobnej karty.  CENA za jedno cvičenie = 5,50 €.  Pri kúpe 9 cvičení, dostanete na 10 cvičenie link zdarma, požiadajte oň mailom na centrumzdravia@snop.sk.

3.       Následne Vám automaticky bude odoslaný prihlasovací link na vybrané cvičenie na Vašu emailovú adresu.

4.       Približne 5-10 minút pred cvičením sa môžete prihlásiť na platformu ZOOM, prostredníctvom zaslaného linku.

V prípade, že by sa počas online cvičenia prerušil prenos (výpadok internetu, prehliadača,....) prihláste sa hneď na cvičenie s tým istým ID kódom a heslom.

 
Popis cvičení:
Cvičenie pre školákov - 
je určené pre všetky deti, ktore trávia veľkú časť dňa za počiítačom alebo tabletom a nemôžu navštevovať svoje oblľúbené krúžky,tréningy a mimoškolské aktivity. Toto cvičenie obsahuje jednoduché cviky, ktoré zvládne každé dieťa v domácom prostredí.

Cvičenie pre ženy- zameriava na oblasť ženskej fyzioterapie a je určené všetkým ženám bez ohľadu na vek (tehotné, po pôrode, mladým či zrelým ženám), ktoré si nevedia poradiť s diastázou,s oslabeným panvovým dnom, a s tým súvisiace bolesti chrbta a zlé držanie tela. Cvičenie sa zameriava na aktivitu hlbokého svalového korzetu, aktivitu a relaxáciu svalov panvového dna, nácvik správneho dýchania, nastavenie správneho držania tela v rôznych polohách. Podporuje posilnenie oslabených svalov a naopak uvoľňovanie svalov skrátených. Cvičenie prevádzame s vlastným telom prípadne s využitím pomôcky, ktorú ľahko nájdete aj u vás doma ( stolička, uterák, vankúš,..)

Stretch and mobility - ide pomerne o jednoduché cvičenie, vhodné pre každodenné použitie pre všetky vekové kategórie. Prispieva k správnemu držaniu tela, dobrej pružnosti a celkovo k dobrému zdraviu a telesnej kondícii. Základnym cieľom tohto cvičenia je rozhýbanie všetkých svalových skupín a kĺbov v ľudskom tele.

SM systém - umožňuje telu návrat k prirodzenému fungovaniu svalového aparátu i celého pohybového systému. Spája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným tréningom. Pravidelné cvičenie sa prejaví na zmiernení alebo úplnom ústupe bolestí chrbtice, kĺbov, ovplyvňuje svalové dysbalancie a taktiež posilňuje ochabnuté svalstvo.

Pilates - je pohybové cvičenie využívajúce série samostatných cvičení, ktoré podporujú nadobudnutie sily, pružnosti, kondície a koncentrácie. Je to pomalé cvičenie zamerané na formovanie tela. Pri každom pohybe si budete aktivizovať myseľ, vybudujete a zdokonalíte si systém vnímania vlastného tela. Čas, ktorý venujete cvičeniu, Vám ubehne rýchlo a príjemne.

Zdravý chrbát - cvičenie obsahuje kombináciu rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na prevenciu a liečbu porúch pohybového aparátu. Výsledkom je odblokovanie rôznych bolestí a správne napriamenie chrbtice, posilnenie svalstva, hlbokého stabilizačného systému a pod. Cvičenie je určené pre všetky vekové kategórie.

Návod na prihlásenie sa na ZOOM nájdete TU

Ešte stále váhate či si s nami zacvičíte? Vyskúšajte ukážkové hodiny zdarma.Z ONLINE cvičení.

SM systém
:


Cvičenie pre školákov:

 

Galéria

Novinky