Partner pre Váš pohybový aparát

Ohlasy študentov

Našou snahou je pracovať na zlepšovaní našich služieb a vieme to len a len na základe podnetov od Vás. Vzhľadom k tomu, že v ŠNOP študenti absolvovali výučbu, poprosili sme ich o spätnú väzbu - ako boli spokojní  s prebiehajúcim praktickým vyučovaním, príp. praxou. Mohli nám dať info vlastnými slovami, príp. odpovedať na nižšie uvedené otázky.

 

Ako by ste hodnotili kvalitu a úroveň výučby v ŠNOP?

Ako by ste charakterizovali prístup a ochotu pracovníkov ŠNOP pri Vašej výučbe?

Aký je názor na včasné vybavovanie Vašich požiadaviek/ potrieb zamestnancami ŠNOP?

Ste spokojný s úrovňou informovanosti a dostupnosti informácií zo strany ŠNOP?

Ako vnímate vzájomný kontakt medzi vami a nemocnicou ŠNOP ?

Čo by ste vyzdvihli, príp. vytkli v rámci výučby v ŠNOP?

Priestor pre Vaše pripomienky, resp. pochvalu.......

Dobrý deň,

1.Dobrá, nemám žiadne pripomienky.

2.Kolektív tam bol zväčša mladý, takže sme si dobre rozumeli. + Evička nám pomáhala kde sa dalo, takže super.

3.No tak, tuto by som pripomienku mal. Jedná sa o to, mne osobne sa nepáčilo vcelku (podľa mňa) chaotické plánovanie pacientov + ich nespravodlivé rozdelovanie. Neviem, ale pripadalo mi to jak keby to niekdo písal na kolene....Ináč ostatne veci v pohode.

4.Relatívne, ale bol by som radšej ak by sa študentom dávali nejaké info, alebo brožúrky, aby sa mohli doma precíznejšie pripraviť na cielové skupiny pacientov, ktoré ich čakajú na praxi v nemocnici SNOP ( ako tá brožúrka na cvičenie pacientov so skoliozou,čo ste mi dávali, len keby ich bolo viac). Myslím ,že ak tam tento rok pôjdu druháci, tak im to pomôže.

5.Vzájomný kontakt?( to ako nejaké medziľudské vzťahy, alebo? Nechápem.) Neviem, nie som si istý ,čo presne ste tou otázkou mysleli.

6.Mne osobne pomohlo to, že som mohol dlhší čas pracovať s ortopedickými pacientami. Ja osobne by som vyzdihol asi tu mieru samostatnosti a priameho kontaktu terapeut vs pacient, ktorá sa nám v škole až tak nedostane. Vďaka tomu , že som si uvedomil, že nie vždy bude na mňa niekdo dozerať, a že musím spoliehať čoraz viac na seba a svoje vedomosti.....a čo vytkol? Asi tie poobedne smeny.

Prajem pekný deň

A. P.


Dobrý deň,

rada by som sa vyjadrila k hodnoteniu vasej nemocnice.

Ako studentka fyzioterapie som bola s praxou spokojna. Vzdy bola ochota zo strany vsetkych zamestnancov vysvetlit a poradit ohladom fyzioterapeutickych postupov. V mojom srdci zarezonovala hlavne Evicka, ktora nas svojim bezprostrednym sposobom vzdy vedela namotivovat do prace a dalsieho studia. Prave na vasej klinike sme sa nazivo mohli oboznamit s cvicenim v red corde. Zaujimave by mohlo byt viac sa rozumiet protetike a ako sa to pripravjje na mieru u pacientov s amputaciou, pripadne co je dolezite vediet o korzetoch pre skoliotikov.

Pamatam si ze ste mali aj brozurky s cvikmi, co je pre pacientov velka pomoc. Odporucila by som zaliat par vybranych cvikov aj do lynolea, aby si motivovani pacienti mohli vklude precitat o kch cvikoch a klast pripadne otazky. Moje brozurky momentalne nemam ako priniest, pretoze som momentalne plne vytazena pracou a uz aj skolou. Pokusim sa vsak aspon prescanovat tie najpodnetnejsje ked budem doma. Zaroven by som v ramci novelizacie aj ako prva nemocnica zacala cviky digitalizovat, teda natocila kratke video s ukazkou cvikov.

Miernou nevyhodou na praxi bol velky pocet studentov v jeden den. Zaujimave by mohlo byt dat studentom moznost zucastnit sa hydrokinezioterapie. Vo Viedni je momentalne moderne venovat sa HSS, hlavne panvovemu dnu. Zastavaju nazor menej je viac, a davaju pacientom menej cvikov a,e do detailov vysvetlenych.

Verim, ze vasa snaha zlepsovat prinesie svoje ovocie.

S pozdravom

M. B.


Dobrý večer,

Kvalitu a úroveň máte na veľmi dobrej úrovni a odporúčam všetkým známym že ak majú na výber nech si vyberú Šnop-ku.

Nestretol som sa že by mi niekto nechcel pomôcť. Naopak ak som v niečom potreboval poradiť tak mi personál poradil s radosťou.

S praxou som bol milo prekvapený a nabral som cenné skúsenosti. Doobené praxe boli výborné na konzultácie s personálom a poobedné praxe boli už trošku ťažšie lebo sme boli sami s klientom ale myslím si že aj to mi veľa dodalo v tom že som ako budúci fyzioterapeut sebavedomejší a pridalo mi to aj na praxi s vystupovaním pred klientom.

Celkovo môžem len pochváliť všetkých pracovníkov aj s vami PhDr. Kovaľová a poďakovať za prax u vás.

 

S pozdravom S.