Som pacientSom klientNemocnicaInfošnopky

Ohlasy na kurz

 

Skoncil sa redukcny kurz a ja by som k nemu mala par postrehov. Tento typ cvicenia, spojenie celocvicna - bazen je fajn cvicenie, takze dakujem, ze aj tuto kombinaciu robite. Chcem pochvalit cvicitelov, cviky su previazane, maju spad a svih, vsetko je v rytme hudby super zosuladene. Velmi by som bola rada, keby som mohla tento typ kurzu navstevovat aj na jesen, nakolko sme cele leto na chalupe.Zaroven chcem podakovat za lymfodrenaz, ktora bola prijemnym spestrenim.

Este raz dakujem a zelam vsetko dobre.

Z.

 

S kurzom som bola spokojná, rovnako s oboma precvičujúcimi ( každý sa zameriava na iné cviky, takže hodiny nie su stereotypné ). Rovnako chválim komunikáciu so slečnami na recepcii.

A.

 

S kurzom som maximálne spokojná, ale to už viete. Cvičiteľka je perfektná, svojou dynamickosťou vie vyburcovať k výkonu, dávam jej jednotku s hviezdičkou. Áno, odporúčam vás aj iným, lebo zdravie je to najcennejšie, čo máme a hýbanie sa zdraviu jednoznačne prospieva.

V.

 

Veľmi som bola s kurzom spokojná. Pozitíva: príjemné prostredie, aj telocvičňa, bazén ... dostupnosť miesta, ochotný personál, kvalitné cvičiteľky, mailová komunikácia.

J.

 

Ja som bola velmi spokojna aj s kurzom a aj s cvicitelkou. Je uplne super! :-) Urcite by som tento kurz odporucila aj svojim priatelom, lebo sa mi pacilo cvicenie, nabrala som vzdy vela energie na cely tyzden, kondiciu a bola som spokojna :-)

K.