Som pacientSom klientNemocnicaInfošnopky

Kurz Zdravý chrbát s využitím metodiky SM systém

 

LTV a edukácia posturálnych funkcií s inštruktážou.

Bolesti chrbtice a často aj problémy pridružené, ako napríklad bolesti hlavy, závraty, pocity mravenčenia, silná bolesť vyžarujúca do končatín a ich kĺbov, sú jedným z najčastejšich problémov dnešnej doby a majú pôvod v chrbtici a pohybovej sústave.

Kurz "Zdravý chrbát" je systém, ktorý sumarizuje osvedčené metódy, ktoré majú spomínané ťažkosti pomôcť odstrániť natrvalo, a častokrát sú plne vo vašich rukách.

Teoretické znalosti, ktoré získate v posluchárni vám pomôžu objasniť príčiny vzniku bolesti a pri praktickej časti v telocvični vás naučíme, ako si od týchto bolestí pomôžete sami.Celým kurzom sa prelínajú informácie čerpané z knihy Škola zad, ktorej autorom je medzinárodne uznávaný český rehabilitačný lekár MUDr. Eugen Rašev. Motto autora znie: "Počuť a prečítať neznamená ešte pochopiť, pochopiť neznamená vždy osvojiť si a riadiť sa tým, čo som videl, počul a pochopil a o správnosti čoho som inak vnútorne presvedčený." Úspech v boji s bolesťami chrbtice a kĺbov teraz závisí iba od vášho prístupu.

Kurz Zdravý chrbát zahŕňa:

§         3-hodinový kurz 

§         teoretická 45-minútová hodina

§        diagnostická časť

§       praktická časť, zahŕňajúca cviky a úpravu vašich pohybov pod vedením vysokoškolsky vzdelanej fyzioterapeutky so zahraničnými skúsenosťami o „škole chrbta"


Tento kurz nie je zameraný na výučbu metodiky Dr. Smíška - SM systém. V prípade, že máte záujem osvojiť si a naučiť sa danú metodiku, prosím objednajte sa na KURZ SM Systém.


Kurz Zdravy chrbát momentálne neorganizujeme. V prípade, že máte záujem o naše kurzy, môžete využiť KURZ SM Systém, alebo skúsiť Individuálne cvičenia